دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید

دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید

بعد از چند ماه تلاش بی وقفه تمام بچه های مجموعه سئو بالاخره در آخرین لحظات سال ۱۳۹۶ موفق شدیم کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید را آماده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید در سال ۱۳۹۷ کسب و کار خود را متحول نمایید.

امروزه موتورهای جستجو به محل اصلی جستجوهای منحصر به فرد درباره تجارت، محصول و یا یک خدمت تبدیل شده اند. درگذر زمان، جستجوهای آنلاین، نیاز به مفاهیم سنتی جستجو مانند صفحات زرد را کاهش داده است. تجارت آنلاین شما باید خود را با تغییرات کاربران و مصرف کنندگان و نحوه جستجوی آنها وفق دهد.

مشاغل، دیگر نیازی به صرف هزینه های هنگفت برای تبلیغات در مجلات و دیگر رسانه ها ندارند. هر تجارتی با یک وب سایت به کمک سئو می تواند پتانسیل جذب کاربران و مشتریان آنلاین بیشتر، را داشته باشد.

اگر شما قبلا بر روی موضوع سئو سرمایه گذاری کرده اید و یا قصد شروع آن را دارید، این کتاب به شما کمک می کند که یک فهم دقیق تر و قوی تر نسبت به زوایای مختلف فرآیندهای سئو داشته باشید. ایده ها، بهترین تمرینات و نمونه ها که همگی نتیجه سال ها فعالیت و تجربه متخصصان سئو است، در اختیار شما قرار می گیرد.

بعد از خواندن این کتاب آموزش سئو خواهید آموخت که چگونه بر تمامی زوایا و جوانب پنهان و آشکار بهینه سازی موتورهای جستجو تسلط پیدا کرده تا در فعالیت های اقتصادی و تجاری آنلاین موفق گردید.

 

دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید

 

فرمت کتاب : pdf

تعداد صفحات : 41 صفحه

سال انتشار : 1396

قیمت فقط 99 هزار تومان

این کتاب شامل موارد زیر می شود:

فصل اول : کلمات کلیدی

شناخت کلمات کلیدی

چرا کلمات کلیدی مهم هستند؟

کلمات کلیدی خود را تعیین کنید

وضعیت کلمات کلیدی خود را تعیین کنید

فصل دوم : حرفه ای شدن در سئو داخلی

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی، روش قدیمی

سئو داخلی، روش نوین

قسمت های اصلی سئو داخلی

فصل سوم : شناخت سئو خارجی

سئو خارجی چیست؟

لینک سازی

محتوای ارزشمند

همکاری بازاریابی

شبکه های اجتماعی

روابط عمومی

فصل چهارم : راه صحیح ایجاد بک  لینک

چرا موتورهای جستجو به بک لینک ها توجه خاصی دارند؟

ارزش لینک

روش های نادرست ایجاد لینک

پیامدهای لینک سازی های کم کیفیت

الگوریتم های موتور جستجوی گوگل

روش صحیح لینک سازی

فصل پنجم : تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی بر سئو

جستجوی اجتماعی چیست؟

نمونه هایی از جستجوی اجتماعی

جستجوی اجتماعی و بازاریابی ربایشی

فصل ششم : افزایش نرخ دریافت کلیک در صفحه نتایج موتور جستجو

افسانه رتبه بندی نتایج جستجو

ارزش نرخ کلیک رتبه بندی

چشم انداز همه جانبه رتبه بندی جستجو

قیمت فقط 99 هزار تومان

 

آیا هنوز مطمئن نیستید که این کتاب برای شما مناسب است؟

این کتاب برای همه وبمستران، مدیران شرکت ها و همچنین سئو کاران مناسب است. توضیحات زیر را بخوانید تا متوجه شوید که آیا محتوای ارائه شده در این کتاب برای شما مناسب است یا خیر؟

 

مقدماتی

محتوای مقدماتی برای افرادی است که تازه با موضوع سئو آشنا شده اند، این نوع محتوا یک راهنمای قدم به قدم، شامل چگونگی آغاز این جنبه از بازاریابی ربایشی و یادگیری قوانین بنیادی آن است. بعد از خواندن این قسمت، شما می توانید تاکتیک های بنیان سئو را در کار خود اجرایی نمایید.

متوسط

محتوای متوسط برای سئوکارانی مناسب است که با موضوع آشنایی دارند اما فقط تجربه ابتدایی در اجرای استراتژی ها و تاکتیک های مربوط به موضوع را دارند. این نوع محتوا قواعد بنیادی و ابتدایی را پوشش می دهد و سعی دارد عملکردهای پیچیده و نمونه های بیشتری را آشکارکند. بعد از خواندن این قسمت، می توانید به راحتی توانایی اجرای پروژه ها را کسب کنید.

پیشرفته

محتوای پیشرفته برای سئوکارانی مناسب است که در موضوع خبره هستند یا می خواهند باشند. در این قسمت شما وارد مباحث پیچیده ای از سئو خواهید شد و به شما کمک می شود تا در موضوع مورد نظر خود پیشرفت کرده و بر آن تسلط کامل پیدا کنید. پس از خواندن این قسمت شما نه تنها توانایی اجرای فرآیندهای پیچیده سئو را کسب می کنید بلکه توانایی آموزش به دیگران برای کسب موفقیت را بدست می آورید.

قیمت فقط 99 هزار تومان

پیشنهاد ما به شما این است اگر با مباحث سئو به تازگی آشنا شده اید، ابتدا کتابآموزش سئو در 30 روزرا مطالعه نمایید و سپس برای افزایش مهارت های خود این کتاب را مطالعه کنید.
  • تاریخ انتشار: 29 اسفند 1396
  • 6 دیدگاه

6 دیدگاه در "دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید"