انتخاب سیستم مدیریت محتوا سئومدار!

انتخاب سیستم مدیریت محتوا سئومدار!

اگر برای راه اندازی سایت، وبلاگ و یا حتی فروشگاه آنلاین خودتون به دنبایل یک سیستم مدیریت محتوا هستید، بهتون توصیه میکنیم که موارد زیر را حتما مد نظر داشته باشید:

1- برای انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب کارتون و سایتی که میخواهید راه اندازی کنید خیلی وقت بزارید و اصلا کوتاهی نکنید.

2- مطمئن بشین که سیستمی که انتخاب کردید نیازهای شما را رفع میکنه

3- توجه داشته باشید که حتما امکانات سئویی بالایی داشته باشه

4- حتما بین چند سیستم مدیریت محتوا، مزایا و معایب همه را بررسی کنید تا با چشمانی باز بهترین انتخاب را انجام بدید

5- توجه داشته باشید که تا اونجا که ما تجربه کردیم، رایگان و غیر رایگانش هیچ تاثیری تو رتبه سایت که نداره، حتی مورد داشتیم که خیلی از سایت های بزرگ سیستم مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس دارند!

6- سیستمی را انتخاب کنید که افزونه و قالب های اون به راحتی در دست رستون باشه. مثلا در سیستم های مدیریت اختصاصی در صورت نداشتن یک امکان مورد نظر شما، برای نوشتن اون افزونه، گاهاً باید بیشتر از خود اون سیستم هزینه کرد!

7- یکی از مهمترین مسائل سبک بودن دیتابیس اون سیستم هست. حتما دقت کنید که سیستم پس از مدتی کار با مشکل افزایش حجم دیتابیس و یا درگیری شدید دیتابیس و سرور مواجه نشه.

8- حتما قبل از انتخاب، تو انجمن ها یک چرخی بزنید و نظرات کسانی که استفاده کردند را بخونید. این مورد یکی از بهترین راهکارهای شناسایی سیستم مدیریت محتوای مناسب و مورد نظر شماست.

 

برچسب‌ها
  • تاریخ انتشار: 17 بهمن 1392
  • 1 دیدگاه

1 دیدگاه در "انتخاب سیستم مدیریت محتوا سئومدار!"