خرید اکانت الکسا

خرید اکانت الکسا

شاید این سوال براتون پیش اومده که چرا خرید اکانت الکسا؟ مگر الکسا خدماتش رایگان نبود؟ همانطور که در مقالات متعدد وب سایت سئو ذکر کرده ایم، الکسا وب سایتی است زیر مجموعه گروه بزرگ Amazon که با هدف رتبه بندی وب سایت های سراسر وب بر اساس بازدید راه اندازی شد و به مرور امکاناتی نظیر بررسی بک لینک ها، آنالیز وب سایت، بررسی کلمات کلیدی و … نیز به آن اضافه شد و این وب سایت را در رسته ارائه کنندگان حرفه ای خدمات وبمستری و سئو به صورت گسترده قرار داد و همه وبمستران در کنار فکر به افزایش رنک الکسا سایت، با استفاده از این ابزارها به فکر بهبود رتبه خود هستند و الکسا هم مانند هر سرویس دیگه ای تصمیم گرفت در کنار خدمات رایگانی که به وبمستران ارائه می نماید، خدمات اصلی خود را با دریافت مبلغ ارائه نماید.با توجه به اطلاعات جامع و کاملی که الکسا از وب سایت های هدف در اختیار شما قرار می دهد، داشتن اکانت الکسا به یک ضرورت برای وبمستران و سئوکاران تبدیل شده است. اهمیت این موضوع زمانی دو چندان می شود که بدانیم اکانت الکسا امکان بررسی و آنالیز دقیق سایت های رقیب را نیز به شما می دهد!

 

مزایای خرید اکانت الکسا

 • آنالیز سئو
 • آنالیز بک لینک ها
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • آنالیز رقابتی سایت
 • آنالیز مخاطب هدف

 

1. افزایش ترافیک ارگانیک سایت

با استفاده از یک آنالیز قابل فهم سئو، رتبه بندی و ترافیک ارگانیک را افزیش دهید. درستی عملکرد سئو سایت خود را پیگیری کنید، ترافیک و کلمات کلیدی سایت را با رقبا مقایسه نمائید و به دنبال فرصت های دستیابی به مخاطبان بیشتر باشید.

 • بررسی سئو تکنیکال
 • اولویت بندی کلمات کلیدی
 • یافتن کلمات کلیدی رقبا
 • یافتن کلمات کلیدی خریدار
 • بهینه سازی سئو داخلی
 • ارزیابی بک لینک ها
 • یافتن رقبای سئو
 • آنالیز ترافیک جستجو

خرید اکانت الکسا

چگونه می توان سئو تکنیکال را ارتقا داد؟

مواردی که می توانند سایت شما را از دستیابی به رتبه و ترافیک بهینه باز دارند شناسایی و اصلاح کنید. به کمک ممیزی منظم سئو، سلامت سئو تکنیکال سایت خود را بررسی کنید. چک کننده نمره سئو الکسا، عملکرد را در پنج دسته طبقه بندی می کند.

خرید اکانت الکسا

بهترین فرصت های مرتبط با کلمات کلیدی کدامند؟

سعی کنید بفهمید کدام کلمات کلیدی بهترین شانس رتبه بندی را دارند. ابزارهای بررسی کلمات کلیدی الکسا به شما کمک می کنند سطح رقابت کلمه کلیدی هدف را برای سایت خود محک بزنید، بنابراین به این اطمینان خاطر می رسید که با کلمات کلیدی که انتخاب نموده اید بهترین عملکرد را در سایت خواهید داشت.

خرید اکانت الکسا

کدام کلمات کلیدی از قلم افتاده اند؟

با یافتن شکاف های موجود در استراتژی کلمات کلیدی، عملکرد جستجوی ارگانیک سایت را ارتقاء دهید. کلمات کلیدی سئو را بررسی کنید و آن ها را با برترین عبارات رقبای خود مقایسه کنید تا فرصت های جدید برای دسترسی به مخاطبین بدست آورید و ترافیک سایت را بالا ببرید.

خرید اکانت الکسا

خریداران از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

با پیدا کردن کلمات کلیدی با هدف خرید به طور موثر به مخاطبان دست پیدا کرده و آن ها را به مشتری تبدیل نمائید. از این کلمات کلیدی در محتوا استفاده کنید تا بفهمید چه موقع خریداران برای محصولات و خدمات جستجو می کنند.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توان محتوای موجود را ارتقاء داد؟

عملکرد جستجوی ارگانیک را با سئو داخلی توسعه دهید. یک آنالیز داخلی انجام دهید تا مطمئن شوید محتوای شما بهترین تمرینات سئو را دنبال می کند و توسط موتورهای جستجو دیده می شود.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توان با استفاده از بک لینک ها اعتبار ایجاد کرد؟

بک لینک های معتبر به ایجاد اعتبار برای سایت کمک می کنند و با افزایش دامین اتوریتی رتبه سئو را بهبود می بخشند. یک آنالیز بک لینک انجام دهید تا متوجه شوید چه سایت هایی قبلاً به سایت شما لینک زده اند، سپس کمبودها و نواقص را پیدا کنید. بک لینک هایی که رقبای شما دریافت می کنند را بررسی کنید، در این صورت به فرصت های جدیدی که برای سایت شما ارزشمند هستند دست خواهید یافت.

خرید اکانت الکسا

کدام سایت ها برای موضوعی که مد نظر شماست، رتبه بالاتری در نتایج جستجو بدست آورده اند؟

سعی کنید بفهمید با چه کسی در زمینه ترافیک جستجو رقابت می کنید و موفق ترین استراتژی های آن ها را با استفاده از آنالیز وبسایت رقابتی Competitive Website Analysis ارزیابی کنید. سایت هایی که کلمات کلیدی و مخاطبین مشابه را هدف قرار داده اند پیدا کنید. سپس، بهترین کلمات کلیدی و بک لینک های رقبای سئو خود را بررسی نمائید تا فرصت های جدیدی که می توانید بر آن ها تسلط داشته باشید را بدست آورید.

خرید اکانت الکسا

با چه چیزی در جستجو قابل رویت هستید؟

سئو، SEM و استراتژی محتوا را با محک زدن عملکرد جستجوی خود در برابر رقبا ارتقاء دهید. سپس بررسی کنید رقبای شما از کدام موضوعات و استراتژی های کلمات کلیدی برای بهبود عملکرد خود استفاده می کنند.

 

2. یافتن بک لینک های معتبر

با یافتن فرصت های لینک سازی ارزشمند برای سایت به ارتقاء رتبه بندی جستجو  کمک نمائید. بک لینک های رقیب را بررسی کنید، کمبودها و شکاف های موجود در استراتژی لینک سازی خود را کشف نموده و لینک های ارزشمند را از طریق آنالیز کامل بک لینک ها شناسایی کنید.

 • بک لینک های رقبا را بررسی کنید
 • کمبودهای لینک سازی را کشف کنید
 • بک لینک ها را مقایسه کنید
 • بک لینک ها را اولویت بندی کنید
 • بک لینک های بسیاری بدست آورید
 • عملکرد بک لینک ها را بررسی کنید

خرید اکانت الکسا

کدام سایت ها قبلاً به رقبای شما لینک زده اند؟

با تحقیق و جستجو در مورد بک لینک های رقبای خود فرصت های جدید لینک سازی برای سایت بدست آورید. یک آنالیز در مورد بک لینک رقبا انجام دهید تا بفهمید کدام سایت ها قبلاً به سایت رقبا لینک زده اند. سپس، محتوای سایت رقبا را به منظور شناسایی سایت های پر قدرتی که بیشتر به آن ها لینک زده اند آنالیز نمائید.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توان به فرصت های جدید لینک سازی دست یافت؟

اعتبار سایت خود را بالا ببرید و با کشف سریع بک لینک های قدرتمند به ارتقاء رتبه بندی جستجو کمک کنید. ابزار آنالیز بک لینک الکسا به شما کمک می کند هنگامی که سایت های قدرتمند به رقبای شما لینک می زنند، شکاف ها و کمبودها را شناسایی کنید.

خرید اکانت الکسا

چه تعداد بک لینک نیاز دارید؟

با مقایسه پروفایل بک لینک خود با رقبای برتر به این نتیجه برسید که چقدر باید برای لینک سازی هزینه کنید. آنالیز سئو که تحقیق و بررسی بک لینک را در بر می گیرد به شما کمک می کند با توجه به جایگاه خود تصمیمات استراتژیک اتخاذ کنید.

خرید اکانت الکسا

چگونه باید بهترین فرصت های لینک سازی را در اولویت قرار داد؟

با تمرکز بر سایت هایی که تمایل بیشتری به لینک زدن به سایت شما دارند می توانید بک لینک های بیشتری دریافت کنید. سایت هایی که به سایت رقبای شما لینک می زنند ثابت می کنند که به سایت های فعال در حوزه کسب و کار شما علاقمند هستند. بک لینک هایی که رقبای شما دریافت می کنند را بررسی کنید و به منظور افزایش تاثیر بر رتیه بندی سئو، بک لینک های مرتبط و قدرتمند را در اولویت قرار دهید.

خرید اکانت الکسا

چگونه سایت ها را قانع کنیم به سایت ما لینک بزنند؟

با استفاده از محتواهای مرتبط و مورد علاقه بک لینک ها، بیشترین تعداد بک لینک را بدست آورید. از keyword research برای یافتن رایج ترین موضوعات و کلمات کلیدی یک سایت استفاده کنید. مشخص کنید چه محتوایی مخاطبان را بیشتر درگیر می کند، سپس محتوای مرتبطی که می تواند برای آنها ارزشمند بوده و بتوانند به آن لینک بزنند را پیشنهاد دهید.

خرید اکانت الکسا

آیا تلاش های ما در زمینه لینک سازی هزینه بردار است؟

تعیین کنید در مقایسه با سایر سایت های موجود در شبکه، پروفایل بک لینک شما چقدر قوی تر است، سپس تلاش های لینک سازی خود را با آن وفق دهید. مشاهده کنید با استفاده از آنالیزگر کیفیت بک لینک الکسا چه تعداد بک لینک از سایت های برتر بدست آورده اید.

 

3. یافتن کلمات کلیدی قدرتمند برای سئو و ادوردز

با استفاده از یک استراتژی قابل فهم بررسی کلمات کلیدی، ترافیک بیشتری از جستجو بدست خواهید آورید. کلمات کلیدی برتر سایت رقبا را کشف نمائید، شکاف ها و کمبودهای کلمات کلیدی خود را پیدا کنید و به واسطه یک آنالیز پر از کلمات کلیدی، کلمات کلیدی بسیار ارزشمند خریدار را شناسایی کنید.

 • تشخیص کمبود های کلمات کلیدی
 • یافتن کلمات کلیدی که به راحتی رتبه می گیرند
 • یافتن کلمات کلیدی خریداران
 • یافتن کلمات کلیدی رقبا
 • مقایسه قابلیت دید سایت
 • یافتن رقبای سئو
 • مقایسه ترافیک جستجو
 • بررسی کلمات کلیدی

خرید اکانت الکسا

کدام کلمات کلیدی را از قلم انداخته ام؟

با پر کردن شکاف های موجود در استراتژی کلمات کلیدی، ترافیک جستجوی بیشتری تولید کنید. ابزارهای بررسی کلمات کلیدی الکسا به شما کمک می کنند عبارت های برتری که رقبای شما با آن ها ترافیک دریافت کرده اند را پیدا کنید. بهترین فرصت ها را شناسایی کنید و با استفاده از این کلمات کلیدی محتوا تولید کنید.

خرید اکانت الکسا

سایت من با کدام کلمات کلیدی رتبه می گیرد؟

کلمات کلیدی که بالاترین شانس رتبه بندی با استفاده از آن ها را دارید انتخاب کنید. یک فرآیند هوشمند بررسی کلید واژه، کلمات کلیدی را در قدرت رقابتی سایت، هدف قرار می دهد (منظور حداکثر رقابت کلمات کلیدی است که یک سایت با آن رتبه می گیرد). الکسا به شما کمک می کند موانع را از بین ببرید زیرا بر فرصت هایی که بهترین عملکرد را در آن ها دارید تمرکز می کند.

خرید اکانت الکسا

خریداران از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خریداران، می توان نرخ تبدیل را بهبود بخشید. کلمات کلیدی که مشتریان هنگام جستجو برای خرید از آنها استفاده می کنند را پیدا کنید. این کلمات را به آنالیز کلمات کلیدی خود اضافه نموده و آن ها را برای افزایش ترافیک سایت و فروش به محتوا اضافه کنید.

خرید اکانت الکسا

بهترین کلمات کلیدی رقبای من کدامند؟

با یافتن برترین کلمات کلیدی رقبای خود، عملکرد جستجو را ارتقاء ببخشید. آنالیز کلمات کلیدی رقبا به شما کمک می کند موضوعات و عبارات مرتبطی که بیشترین مخاطب را به سوی شما جذب می کنند را شناسایی نمائید.

خرید اکانت الکسا

در جستجو باید با چه سایت هایی رقابت کنم؟

از طریق یادگیری از پیشکسوتان در حوزه کاری خود، راه های جدید دسترسی به مخاطبان را پیدا کنید. از SEO analysis برای یافتن سایت هایی که بهترین عملکرد را با کلمات کلیدی مورد نظر شما دارند استفاده کنید. به منظور کشف ایده های جدید برای سایت، در استراتژی های کلمات کلیدی رقبا بیشتر کاوش کنید.

خرید اکانت الکسا

از چه مقدار قابلیت دید در جستجو برخوردار هستم؟

با شناخت اینکه چه کسانی راهنمایی می کنند و چه کاری انجام می دهند، قدرت نمایش سایت در نتایج جستجو را افزایش دهید. آیا آنها بر روی سئو یا تبلیغات کلیکی سرمایه گذاری می کنند؟ از یافته های حاصل از competitive website analysis برای تطبیق پروسه آنالیز کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

خرید اکانت الکسا

ترافیک جستجوی سایت من چگونه با ترافیک سایت رقیب مقایسه می شود؟

با کشف بهترین تاکتیک های مورد استفاده توسط موفق ترین سایت ها، استراتژی کلمات کلیدی خود را تنظیم و تقویت کنید. اگر بتوانید ترافیک سایت را با رقبا و صاحبین صنایع مرتبط با کسب و کارتان مقایسه کنید، به خوبی راه های موففقیت را فرا خواهید گرفت.

خرید اکانت الکسا

کلمات کلیدی با بالاترین و پایین ترین سطح عملکرد کدامند؟

استراتژی بررسی کلمات کلیدی را با اعتبارسنجی کلماتی که به سایت ترافیک می فرستند بهینه سازی کنید. بهترین مجریان و مرتبط ترین ایده ها را شناسایی کنید. از طریق بهینه سازی محتوای موجود، برای توسعه کلمات کلیدی که عملکرد پایینی دارند فرصت های جدید پیدا کنید.

 

4. یافتن شکاف های استراتژی و تعیین مرز رقابت

سعی کنید بفهمید چگونه با تکیه بر آنالیز رقابتی سایت در ترافیک، کلمات کلیدی، بک لینک ها و … می توان رقابت بهتری با عملکرد بالا داشت. اعتبار سایت را بسنجید، شکاف های موجود در استراتژی خود را بیابید و نقاط ضعف و قوت رقیب را مشخص کنید.

 • رقبا را پیدا کنید
 • ترافیک سایت را مقایسه نمائید
 • قدرت نمایش سایت را مقایسه کنید
 • کلمات کلیدی رقبا را مقایسه نمائید
 • بک لینک های سایت رقیب را پیدا کنید
 • سایت رقیب را آنالیز کنید

خرید اکانت الکسا

کدام یک از سایت ها توجه مخاطبان من را به خود جلب می کند؟

با تحقیق و جستجو در مورد سایت هایی که قبلاً توجه مخاطبان را به خود جلب نموده اند، فرصت های غیرمنتظره را برای دسترسی به آن مخاطبان پیدا کنید. سعی کنید بفهمید کدام یک از سایت ها می توانند مخاطبان را با شما به اشتراک بگذارند و شما را در مسیر رقابت قرار دهند. دانستن اینکه کدام یک از آن ها بیشتر از سایرین توانسته مخاطبان بیشتر جذب نماید بسیار مهم است.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توانم سایت خود را در برابر رقبا معیارسنجی کنم؟

با آگاهی از اینکه چه مواردی به سایت های رقیب ترافیک روانه می کند تصمیمات آگاهانه بازاریابی اتخاذ کنید. ترافیک سایت، معیارهای تعامل و منابع ترافیک سایت خود را در یک آنالیز رقابتی با رهبران صنایع مختلف مقایسه کنید.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توانم از قدرت دید بهتری در بین مخاطبان برخوردار باشم؟

با بررسی تکنیک های جستجوی موفق رقبا، استراتژی محتوا، سئو و  SEM را اصلاح کنید. باید بدانید چه کسی با مقایسه قابلیت دید کلمات کلیدی افراد را هدایت می کند. سپس در مورد کلیدواژه ها جست و جو کنید تا بفهمید کدام عبارات برتر می توانند موفقیت را برای شما به ارمغان بیاورند.

خرید اکانت الکسا

با کلمات کلیدی رقبا چه کاری می توانم انجام دهم؟

فرصت هایی را که رقبای شما با استفاده از کلمات کلیدی ترافیک دریافت می کنند اما شما نمی توانید را کشف کنید. اگر بر اساس آنالیز سئو هیچ محتوایی در مورد عنوان های محبوب افراد ندارید، موضوعات رایجی که مخاطبان به آن ها علاقمند هستند را شناسایی کنید.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توانم بک لینک هایی که به سایت رقبا ترافیک میفرستند را ببینم؟

با تحقیق در مورد سایت هایی که قبلاً به سایت رقبا ترافیک فرستاده اند فرصت های ارزشمند لینک سازی را کشف نمائید. بررسی بک لینک ها به شما کمک می کند شکاف های موجود در پروفایل بک لینک و محتوایی که سایت های قدرتمند علاقمند به لینک زدن به آن هستند را پیدا کنید.

خرید اکانت الکسا

چگونه می توانم رقبای خود را شکست دهم؟

با شناسایی استراتژی هایی که برای شما سودمند هستند برنامه های بازاریابی موفق را اجرا کنید. منابع ترافیکی که رقبای شما بر آن ها تکیه دارند را پیدا کنید، موضوعات مربوط به کلمات کلیدی رایج را کشف نمائید و عملکرد سایت را ارزشیابی کنید تا به در مسیر موفقیت قدم بگذارید.

 

5. دستیابی به مخابان هدف بیشتر

به دنبال راه های جدید برای دسترسی و تبدیل مخاطب هدف باشید. با تکیه بر آنالیز مخاطب هدف سعی کنید بفهمید آن ها به چه موضوعاتی علاقمند هستند، چه سایت هایی را بیشتر بازدید می کنند و چه کلمات کلیدی برای جستجوی اطلاعات استفاده می کنند.

 • قابلیت دید سایت را ارتقاء دهید
 • مخاطب خود را پیدا کنید
 • به مخاطبان دسترسی پیدا کنید
 • با مخاطبان تعامل برقرار کنید
 • مخاطبان را تبدیل کنید
 • رهبران صنایع را شناسایی کنید
 • رقبای ناشناس را پیدا کنید

خرید اکانت الکسا

قابلیت دید سایت من برای مخاطبان چگونه است؟

با درک این موضوع که چگونه می توان به طور موثر به مخاطب هدف دسترسی داشت، بازاریابی محتوا، سئو و SEM را ارتقاء دهید. قابلیت دید سایت خود را با سایت رقبا مقایسه کنید تا متوجه شوید کدام یک عملکرد بهتری در جستجو دارید. یک آنالیز رقابتی سایت انجام دهید تا استراتژی های آن ها را متوجه شوید و روش های موفقیت آن ها را یاد بگیرید.

خرید اکانت الکسا

کدام سایت ها و موضوعات توجه مخاطبان من را به خود جلب می کنند؟

مخاطبان بیشتری با شناخت سایت ها و موضوعاتی که بسیار به آن ها علاقمند هستند بدست آورید. در آنالیز بخش بازار فرصت های تبلیغاتی بالقوه، شرکای بازاریابی و تاثیرگذارانی که شما را با روش های جدید به مخاطب هدف ارتباط می دهند را شناسایی کنید.

خرید اکانت الکسا

کدام کلمات کلیدی توجه مخاطبان من را به خود جلب می کنند؟

با شناسایی شکاف ها و کمبودهای کلمات کلیدی خود، ترافیک ارگانیک بیشتری به سایت بفرستید. کلمات کلیدی خود را با کلمات کلیدی رقبا مقایسه کنید تا عبارات مرتبطی که به جذب مخاطب بیشتر کمک می کنند را پیدا کنید.

خرید اکانت الکسا

مخاطبان من به چه موضوعاتی علاقمند هستند؟

با آگاهی از موضوعاتی که مخاطبان به آن ها علاقمند هستند از جستجو ترافیک بیشتری دریافت کنید. کلمات کلیدی پر استفاده را شناسایی کنید و مطمئن شوید محتوایی تعامل برانگیز دارید که پاسخگوی هدف آن ها از جستجو خواهد بود.

خرید اکانت الکسا

مخاطبان من هنگام خرید از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند؟

با یافتن کلمات کلیدی که مشتریان هنگام خرید استفاده می کنند میزان تبدیل کاربران به مشتری را ارتقاء دهید. آنالیز مخاطب هدف به شما کمک می کند کلیدواژه های ارزشمند خریدار را که می توانید از آن ها در محتوا استفاده کنید را به راحتی شناسایی نمائید.

خرید اکانت الکسا

چه سایت هایی در صفحه نتایج جستجو مرتبط با موضوعاتی می باشند که مخاطبان من به آن ها علاقمند هستند؟

با یاد گرفتن از رهبران و پیشکسوتان صنایع که توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کنند استراتژی بازاریابی خود را ارتقاء دهید. از طریق آنالیز سئو سایت هایی که برای موضوعات رایج از قابلیت نمایش بالاتری برخوردارند را شناسایی کنید. سپس در مورد کلمات کلیدی که آن ها برای جذب مخاطب هدف استفاده می کنند تحقیق کنید تا فرصت های جدید برای سایت خود بدست آورید.

خرید اکانت الکسا

کدام سایت ها برای جلب توجه مخاطبان من رقابت می کنند؟

برنامه بازاریابی خود را با کشف رقبای ناشناخته اصلاح کنید. دانستن اینکه کدام وبسایت ها مخاطبان شما را توزیع می کنند و چگونه توجه آن ها را جلب می نمایند راه های جدیدی برای پیشرفت پیش روی شما قرار خواهد داد.

برچسب‌ها