بک لینک و بازدیدکننده

ساخت بک لینک رایگان

در راستای خدمت رسانی به وبمستران عزیز!!! (عجب جمله ای) یک امکان جدید بنام بک لینک و بازدیدکننده به سایت سئو اضافه شد. البته همونطور که تو نوشته کمک گرفتن از نیروی کاربران گفته بودم، ایده این کار از پیشنهاد دو تا از دوستان که به ما لطف دارند و سوال کرده بودند کسب شد، که همین جا ازشون تشکر می کنم.

منم رفتم روش کار کردم یکم بالا و پایینش کردم و دیدم بهتر از هیچیه.برای شما هم کار سختی نیست. پس آمادش کردم. لیستی حدود 60 هزار سایت چک شد تا بهترین ها انتخاب بشه!

نحوه کار این نوع بک لینک ها؟

حتما همتون تو سایتی مثل الکسا رفتید که اطلاعات سایت را میده؟

اول اینکه اگه دقت کنید وقتی اطلاعات سایت را میده یک لینک هم به خود اون سایت میده (البته تو همه این سرویس ها اینطوری نیست) و دوم اینکه اسم سایت شما را چندین بار تو صفحه میاره و سوم که خیلی مهمتره یک صفحه در دیتابیس اون سایت به اسم سایت شما ثبت میشه!

حالا اینا چه مزیتی داره؟

مورد اول این که به شما لینک میده که خوب براتون یک بک لینک رایگان و اون هم دائمی میشه (البته اکثرا غیر مستقیم هستند ولی بازم ارزش داره!)

دوم اینکه وقتی میخواد سایت شما را آنالیز کنه یک روبوت به سایت شما میفرسته! یعنی یک بازدیدکننده مفتی!!!

پس سعی کنید هر وقت رسیدید یکی از صفحاتتون را تو کادر زیر وارد کنید و حدود 2 تا 3 دقیقه صبر کنید تا حدود 100 تا لینک و بازدید برای شما ثبت بشه!

ما سعی می کنیم این لیست را چند وقت یکبار به روز کنیم که سیستم هایی که کارایی خودشون را از دست دادند از سیستم حذف بشه. البته توجه کنید که گاهی از لینک هایی که ثبت نمیشه به خاطر مشکلات اینترنتی هست، ولی اگه یک سرویس را چندین بار دیدید که پیام خطا میده در همین صفحه به ما اطلاع بدید.

لیست سایت های کسب بک لینک به روز شد.