آموزش سئو به زبان ساده

آموزش سئو به زبان ساده

سئو اگر چه متاسفانه در کشور ما هنوز بر خلاف کشور های پیشرفته که در بهترین دانشگاه های آن ها، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوبه صورت آکادمیک آموزش داده میشود، مکانی رسمی برای آموختن این علم و حتی هنر بزرگ را ندارد، ولی نمی توان دست روی دست گذاشت و در این عرصه جهانی عقب ماند و در اصل همین مسئله بزرگترین و اولین دلیل ایجاد سایت سئو بود، تا بتوانیم به کمک آن با وبمستران ایرانی در ارتباط باشیم و در حد توان، یافته ها و آموخته های خود را در اختیار آنان نیز قرار دهیم و به سبکی کاملا ایرانی به آموزش سئو بپردازیم.

مطمئن باشید که آموزش ها و مقالاتی که در این سایت قرار میگیرد در مرحله اول تست شده اند و بعد در اختیار شما قرار می گیرد تا مشکلی برای سایت شما به هیچ وجه پیش نیاید. ولی در مرحله دوم لطف کنید و به تاریخ انتشار مطالب هم توجه داشته باشید چون ممکن است بعضی از آن ها با تغییرات مداوم الگوریتم گوگل به قولی از رده خارج شده باشند. و در مرحله سوم هم اگر سوال یا مشکلی در مورد هر یک از مقالات سایت داشتید، در قسمت نظرات در میان بگذارید.

آموزش سئو به زبان ساده

آموزش های سئو در دسته بندی ها مختلف قرار میگیرن:

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی انجمن

بهینه سازی جامعه مجازی

بهینه سازی قالب

تجارت الکترونیک

و …

یکی از مزایای این نوع آموزش که به نوعی آفلاین هست، اینکه شما هر موقع که وقت داشتید میتونید در این کلاس آموزشی رایگان شرکت کنید!

در ضمن اگر فکر میکنید در آموزش سئو توانایی دارید و میخواهید دانسته های خودتان را با سایر وبمستران به اشتراک بگذارید، با ما در تماس باشید تا بتوانید آموزش های خودتان را در سایت سئو منتشر کنید.

5/5 (1 نظر)