تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

گوگل ادوردز چیست؟

ادوردز یک سیستم تبلیغات آنلاین می باشد که توسط کمپانی گوگل ارایه شده است و بیشتر وبمستران آن را به عنوان تبلیغات کلیکی گوگل می شناسند. مکان نمایش این نوع تبلیغات اینترنتی، در بالا یا پایین صفحات نتایج جستجو، در قسمت جستجوی محصولات گوگل و یا در صفحات نمایش دهنده تبلیغات کلیکی گوگل می باشد.

این نوع از تبلیغات با اینکه بازده بسیار کمتری نسبت به نتایج ارگانیک سئو برای سایت ها دارد، اما درآمد قابل توجهی را نصیب گوگل می نماید، به صورتیکه در سال ۲۰۱۲ درآمد این بخش بالغ بر ۴۴ بیلیون دلار اعلام شد و این نشان دهنده میزان محبوبیت این سیستم می باشد.

تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

Google Adwords برای دو دسته از افراد بسیار سودمند است:

۱. دوستانی که کلمه کلیدی مد نظرشان رقابت فوق العاده بالایی دارد و این دوستان یا سئوکار آن ها توانایی کار بر روی این کلمه به صورت ارگانیک و بهبود رتبه کلمه کلیدی را ندارند.

۲. دوستانی که زمان لازم برای صبر کردن و نتیجه گرفتن از خدمات بهینه سازی سایت را ندارند. چون SEO یک فعالیت زمان بر است، در صورتیکه تبلیغات در گوگل ادوردز از لحظه استارت شروع به نمایش می کند.

 

اگر شما جزء یکی از دو دسته بالا هستید، همین الان برای سفارش تبلیغات گوگل با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

همچنین این نوع از تبلیغات برای دو دسته زیر مناسب نیست:

۱. افرادی که توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارند. توجه داشته باشید که تبلیغات در ادوردز بسیار هزینه بر است. البته این هزینه بر مبنای کلمه و همچنین درخواستهای موجود محاسبه می گردد و شروع قیمت گوگل ادوردز برای هر کلمه از ۰.۰۱ دلار به بالا می باشد.

۲. به افرادی که از ورودی کلمات کلیدی فروش مستقیم ندارند پیشنهاد می شود که اصلا از این نوع تبلیغات استفاده نکنند. برای سایت هایی که کسب درآمد مستقیم از ورودی دارند نیز باید توجه داشت که بنابر تحقیقات صورت گرفته، به صورت میانگین ۵٪ از کلیک کنندگان به مشتری سایت تبدیل می شوند! یعنی هر کلیکی که شما برای آن مستقیما پول پرداخت می کنید لزوما مشتری شما نمی شود.

 

 

تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

 

در ایجاد کمپین های تبلیغی ادوردز نکات بسیار مهم و کلیدی وجود دارد که شخص تبلیغ دهنده در ایجاد تبلیغ می بایست به آن ها توجه نماید. مواردی مانند صفحه ای که کاربر به آن وارد خواهد شد، عنوان تبلیغ، توضیحات تبلیغ، مکان جغرافیایی نمایش تبلیغ، زبان جستجو نمایش تبلیغ، زمان نمایش تبلیغ، قیمت پیشنهادی برای هر کلیک و .. که در زیر به بعضی از آن ها خواهیم پرداخت:

عنوان تبلیغ

برای هر تبلیغی که ایجاد می نمایید یک عنوان می بایست انتخاب نمایید. این عنوان دقیقا مانند عنوان صفحه در نتاریج ارگانیک به کاربر نشان داده می شود. برای عنوان در تبلیغ محدودیت کاراکتر وجود دارد. همچنین می بایست این عنوان آنقدر جذاب باشد که کاربر از آن عبور نکند.

توضیحات تبلیغ

همانطور که در نتایج ارگانیک، توضیحات صفحه فوق العاده مهم است، در تبلیغات گوگل هم این مورد فوق العاده اهمیت دارد. کاربر با خواندن همین یک خط توضیح می تواند تصمیم بگیرد که وارد سایت شما شود یا خیر!

قیمت پیشنهادی هر کلیک

یکی از مهمترین قسمت های تنظیم تبلیغات کلیکی گوگل همین مسئله هزینه هر کلیک است. این مسئله از چند جنبه اهمیت دارد. اول اینکه اگر زیاد باشد هزینه تبلیغ شما فوق العاده بالا خواهد رفت. دوم هم اینکه اگر کم باشد اصلا امکان دارد تبلیغ شما نمایش داده نشود!

 

اگر می خواهید کمپین تبلیغاتی گوگل شما به حرفه ای ترین شکل اجرا گردد، همین حالا با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords

انجام تبلیغات در گوگل ادوردز به صورت شخصی یا توسط یک شرکت ارائه دهنده خدمات، شاید یکی از مسائلی باشد که ذهن وبمستران را درگیر خود کرده باشد. برای ایجاد یک کمپین تبلیغی ادوردز نیاز به سه گزینه می باشد:

۱. حساب تایید شده گوگل ادوردز

۲. شارژ حساب توسط کارتهای اعتباری بین المللی

۳. آموزش کار با گوگل ادوردز

اگر شما ۳ گزینه را بالا بتوانید فراهم کنید هیچ مشکلی برای انجام این کار توسط خودتان وجود ندارد. ولی حتی اگر فقط گزینه سوم یعنی کار با گوگل ادوردز را به خوبی تسلط ندارید اصلا طرف این کار به صورت شخصی نروید و حتما از یک نفر یا گروه متخصص بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند.

یکی از محدودیتهای گوگل ادوردز در ایران به خاطر نداشتن کارتهای اعتباری بین المللی، موارد ۱ و ۲ هستند، اما دقت داشته باشید که گزینه اول و دوم را حتی اگر در اختیار نداشته باشید می توانید از قسمت خدمات سئو به سبک ایرانی درخواست نمایید تا برای شما ایجاد گردد و برای همین مانع انجام کار توسط خود شما نمی گردند.

 

شما وبمستران گرامی برای توسعه کسب و کار خود می توانید به دو صورت از خدمات سئو به سبک ایرانی در این زمینه بهره مند شوید:

۱. خرید اکانت گوگل ادوردز (خرید و شارژ حساب تایید شده گوگل ادوردز)

۲. سپردن تبلیغات ادوردز خود به صورت کامل به مجموعه سئو

با توجه به تجریه چندین ساله نیروهای متخصص این مجموعه، پیشنهاد ما به شما سپردن تبلیغات گوگل adwords خود به صورت کامل به این مجموعه می باشد. ما شما را به صفحه اول گوگل خواهیم رساند.

 

مزایای استفاده از خدمات سایت سئو:

 

 • استفاده از کارت اعتباری قانونی
 • عدم وجود مشکل کاهش رتبه به دلیل استفاده از کارتهای اعتباری غیر قانونی
 • ارائه مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب کلید واژه مناسب
 • امکان نمایش همزمان در محیط فارسی و انگلیسی
 • دریافت گزارش روزانه ، هفتگی ، ماهانه بصورت مستقیم از گوگل
 • امکان محمدود کردن نمایش تبلیغ فقط در ایران
 • نمایش آگهی در تمامی مرورگرها مانند Firefox و IE
 • استفاده از تجربیات و دانش به روز نیروهای متخصص برای پرداخت کمترین هزینه کلیک
 • امکان تعیین سقف هزینه روزانه
 • امکان تنظیم زمان پخش تبلیغ حتی به صورت (روز – ساعت)
 • امکان تنظیم منطقه پخش به صورت (شهر – کشور)
 • امکان انجام تغییرات در هر زمان و هر حالت

 

 • بازدید: 225 بار