استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای سایت

استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای سایت

یکی از مواردی که در مرحله اول برای راه اندازی یک سایت مطرحه،طراحی سایت هست.شما ممکنه که خودتون یک برنامه نویس حرفه ای باشید و از دستورات html یا php و … استفاده کنید یا اینکه از یکی از سیستمهای مدیریت محتوای سایت با توجه به نوع سایت مورد نظرتون استفاده کنید.

استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای سایت

به طور مثال: برای راه اندازی انجمن میتونید از سیستمهای رایگان مانند phpbb یا mybb و … یا سیستمهای پولی مانند vbulletin استفاده کنید.

مسئله مهم در این بین اینکه این سیستم سئو مدار باشه!یعنی اینکه از نظر سئو قوی باشه و کار شما را راحت کنه.در این بین میتونم سیستم وردپرس را بعنوان یک سیستم فوق العاده قوی در زمینه سئو بهتون معرفی کنم.البته اکثر سیستمهای مذکور دارای افزونه های سئو برای نصب نیز میباشند که در بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارند ولی خوب هسته اصلی سایت مهمتره!

همه اینها را گفتم که اگه خودتون برنامه نویس حرفه ای نیستید،اصلا برای طراحی سایتتون بصورت شخصی و یا دست بردن در تمپلتهای آماده اقدام نکنید و از سیستمهای مدیریت محتوای قوی و استاندارد استفاده کنید.
در ضمن پس از استفاده از این سیستمهای مدیریت محتوا،توجه به ۲ نکته ضروریه:

۱٫استفاده از قالبهای استاندارد و سئو مدار
۲٫نصب افزونه های بهینه سازی سایت

No votes yet.
Please wait...
 • بازدید: 201 بار
 • ۲ دیدگاه
امیر حیدری
دوست دارم مبانی بهینه سازی و سئو سایت را بصورت اصولی و به دور از هرگونه دروغ و بزرگنمایی به وبمسترها ارائه بدم...
۲ دیدگاه در "استفاده از سیستمهای مدیریت محتوای سایت"
 • peyman

  سلام چطور قالب سایت انتخاب کنم

  • admin

   سلام دوست عزیز
   سعی کنید با توجه به سیستم مدیریت محتوای سایتتون قالبهای استاندارد که توسط افراد آشنا به دستورات و حرفه ای، فارسی شده استفاده کنید.سایتهای مرجع سیستمهای مدیریت محتوا منبع خوبی برای این منظور میباشد.البته همه قالبهای موجود در سایتهای مرجع نیز سئو فرندلی نیستند!